پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیمدیریت سبز راهبردی بهینه در ارتقا بهره وری، بهینه سازی و صرفه جویی در ادارات

تاریخ انتشار: 1399/06/22

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در نخستین جلسه کارگروه مدیریت سبز این اداره کل مدیریت سبز را راهبردی در جهت ارتقا بهره وری ، بهینه سازی و صرفه جویی در ادارات عنوان نمود.

 به گزارش روابط عمومی ، ارسلان شکری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در نخستین جلسه کارگروه مدیریت سبز اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی بر لزوم توجه به مقوله مدیریت سبز به عنوان شاخصی مهم و تاثیر گذار در بکارگیری موثر و کارآمد تمامی منابع مادی و انسانی تاکید کرد و گفت: هدایت و کنترل سازمان جهت نیل به اهداف زیست محیطی ، صرفه جویی در اعتبارات هزینه ای و اعمال سیاست های مصرف بهینه منابع با سازماندهی و برنامه ریزی در قالب این‌نوع مدیریت قابل انجام است.

 شکری افزود: اصلاح و بهبود فرآیندها و ساختارها مثل ساختار الگوی مصرف و انرژی با اصلاح الگوی فرهنگ مصرف و فرهنگ سازی مصرف بهینه و نیز اصلاح الگوی مصرف انرژی در ادارات از اهداف اساسی مدیریت سبز است.

 وی ارتقا بهره وری دستگاههای دولتی و استفاده بهتر از امکانات موجود و رعایت الگوی مصرف و بهینه سازی مصرف سوخت ،آب، برق، کاغذ، مواد اولیه، اقلام و تجهیزات را نیز از دیگر اهداف مدیریت سبز دانست و بر رعایت کامل آن توسط پرسنل تاکید کرد.

 در ادامه جلسه حاضرین در مورد راهکارها و مشکلات مصرف بهینه انرژی و امکانات موجود در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی و لزوم صرفه جویی و بهره برداری اصولی از امکانات دولتی بحث و تبادل نظر کردند.

 ​مشخصات:
نظرات: *