پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در دیدار با نماینده مردم شهرستان سلماس در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد :


اجرای نزدیک به ۳۹ کیلومتر آسفالت راه روستایی شهرستان سلماس در قالب طرح ابرار

تاریخ انتشار: 1399/05/07

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی و هیات همراه در دیدار با نماینده مردم شهرستان سلماس در مجلس شورای اسلامی از آسفالت نزدیک به ۳۹ کیلومتر از راههای روستایی شهرستان سلماس در قالب طرح ابرار خبر داد.

 

 به گزارش روابط عمومی، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در این دیدار با اشاره به تصویب اعطای قیر رایگان جهت آسفالت راههای روستایی در مجلس شورای اسلامی این کار را عامل تحولی بزرگ در آسفالت راههای روستایی و محرومیت زدایی از این‌مناطق دانست.

 

 ارسلان شکری گفت : طبق برنامه ریزی های انجام شده نزدیک به ۳۹ کیلومتر از راههای روستایی شهرستان سلماس نیز در برنامه ملی طرح ابرار آسفالت خواهد شد.

 

وی گفت : تکمیل راه روستایی داراب دلزی به طول شش و نیم کیلومتر ، تکمیل راه روستایی دریک - گل آدم - گبر آباد به طول ۱۵ کیلومتر و تکمیل راه روستایی سه راهی مانه خرپه - شناتال به طول ۱۰ کیلومتر از مهمترین محورهای روستایی شهرستان سلماس است که طرح ابرار در آن اجرایی می شود.

 

 شکری در مورد پروژه های لکه گیری و روکش آسفالت در شهرستان سلماس گفت : لکه گیری و روکش آسفالت محور روستایی کلشان به طول ۶ کیلومتر و محور روستایی کوزه رش به طول نزدیک به ۵ کیلومتر از مهمترین پروژه های این حوزه است.

 

 این مقام مسئول از تعریض و بهسازی محور مغانجوق به طول بالغ بر ۲ کیلومتر ، احداث تقاطع تمر و احداث تقاطع آبگرم  در جهت ایمن سازی و حذف نقاط پر حادثه را به عنوان سایر پروژه های مهم راهداری شهرستان سلماس یاد کرد.

 

 سردار رضازاده نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار با مثبت ارزیابی نمودن اقدامات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در شهرستان سلماس بر تسریع انجام پروژه ها و تلاش در جهت جذب بودجه های لازم تاکید کرد.

 

 گفتنی است بازدید از برخی از پروژه های طرحهای ابرار شهرستان سلماس برنامه بعدی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی و نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی به همراهی هیات همراه بعد از جلسه مشترک بود.

 ​مشخصات:
نظرات: *