پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی دستور مساعد صادر کرد


کارکنان دارای شرایط، از فرصت دورکاری بهره مند می شوند

تاریخ انتشار: 1398/12/20

 مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی برای بهره مندی از فرصت دورکاری برای کارکنان دارای شرایط لازم، دستور مساعد صادر کرد.

ارسلان شکری با بیان این مطلب افزود: با توجه به شیوع کرونا و در راستای حفظ سلامت کارکنان، شرایط لازم برای بهره مندی همکاران دارای شرایط دور کاری از این فرصت فراهم شده و همکاران می توانند با هماهنگی روسای ادارات مربوطه و انجام هماهنگی های لازم جهت جلوگیری از بروز خلل در روند خدمات رسانی به ارباب رجوع نسبت به دورکاری طی هفته جاری اقدام نمایند.

وی یادآور شد: باتوجه به اینکه در برخی واحدهای اداره کل امکان دورکاری وجود ندارد، همکاران محترم می توانند با رعایت قوانین و هماهنگی روسای مربوطه نسبت به انجام امور بصورت جانشینی اقدام نمایند تا بتوانیم هرچه سریعتر با قطع زنجیره شیوع کرونا شاهد ریشه  کن شدن این ویروس باشیم.

 

این مقام مسئول با بیان اینکه تامین سلامت جان و روان کارکنان اولویت اصلی است، اضافه کرد: باید ابزار و شرایط لازم برای حفظ منابع انسانی بعنوان سرمایه های اصلی سازمان ها فراهم شود و در این ارتباط از مساعدت های ریاست سازمان کمال قدردانی را داریم.

 

وی یادآور شد: سایر اقدامات برای پیشگیری از شیوع کرونا از جمله ضدعفونی نمودن مستمر و روزانه اداره کل، ادارات شهرستانی، پایانه های مسافری و مرزی، بار و سیمان و تمامی مجموعه های وابسته انجام و روزانه نسبت به توزیع پک های بهداشتی بین 

همکاران نیز اقدام می گردد.​مشخصات:
نظرات: *