پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​بازگشایی راه ارتباطی بیش از 100 روستا از شب گذشته تاکنون

تاریخ انتشار: 1398/11/23

از شب گذشته تاکنون راه ارتباطی بیش از 100 روستا با تلاش شبانه روزی راهداران بازگشایی شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با اعلام این خبر گفت: طی چند روز گذشته با بارش شدید برف و کولاک در اغلب محورهای ارتباطی آذربایجان غربی راه ارتباطی بیش از 400 روستا مسدود شده بود که این رقم به شب گذشته به 300 روستا رسیده بود که از شب گذشته تاکنون راه ارتباطی 100 روستا بازگشایی شده و عملیات بازگشایی مابقی محورهای روستایی نیز در حال انجام است.

ارسلان شکری ادامه داد: در حال حاضر وضعیت جوی محورهای مهاباد سردشت، مهاباد بوکان، ماکو - آواجیق و خوی چالدران کولاکی بوده و محورهای ایرانخواه تکاب و دندی تکاب بعلت کولاک و عدم دیدکافی مسدود است.

این مقام مسئول با بیان اینکه تردد در محورهای ارتباطی مسدود شده ممنوع است، یادآور شد: ضروری است مردم از هرگونه سفر غیرضروری به محورهای دارای کولاک اجتناب نموده و در صورت ضرورت از ایمنی وسایل نقلیه اطمینان حاصل کرده و زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی اظهار کرد: اولویت در بازگشایی محورهای ارتباطی مربوط به راههای اصلی و شریانی بوده و سپس عملیاتب رفروبی در راههای فرعی و روستایی انجام می شود و تلاش می شود تا بیست و جهار ساعت آینده کلیه راههای روستایی مسدود شده بازگشایی شوند. ​مشخصات:
نظرات: *