پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی عنوان کرد :


اختصاص ۱۳۰۰ دستگاه اتوبوس آذربایجان غربب برای اعزام زائرین اربعین حسینی

تاریخ انتشار: 1398/07/07

 مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از اختصاص ۱۳۰۰ دستگاه اتوبوس این استان برای اعزام زائرین اربعین حسینی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با اعلام این خبر  افزود : براساس سهمیه اعلامی از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ۹۸۰ دستگاه اتوبوس برای مرز مهران بصورت سرویس خطی ، ۲۶۰ دستگاه اتوبوس برای پس کرانه کرمانشاه به مقصد استان آذربایجان غربی و ۶۰ دستگاه اتوبوس برای پس کرانه کرمانشاه به مقصد استان آذربایجان شرقی جهت اعزام زائران اربعین حسینی ( ع ) اختصاص یافته است.

ارسلان شکری گفت: اعزام ناوگان اتوبوس رانی از تاریخ ۲۴ مهرماه تا ۲۹ مهر ماه سال جاری انجام خواهد گرفت و زائران لازم است در تاریخ های ذکر شده آمادگی لازم را داشته  و زمان رفت و برگشت سفر خود را بر این اساس مدیریت کنند تا با مشکل مواجه نشوند.

شکری  همکاری و هماهنگی سایر دستگاههای مسئول جهت برگزاری هرچه بهتر و مطلوب تر طرح جابجایی زائران اربعین حسینی ( ع ) مطابق با شیوه نامه ها و دستوالعمل های ارسالی را خواستار شد و اظهار کرد : امید است امسال با همکاری دستگاههای مسئول و زائران محترم شاهد مراسم منظم و پر شوری باشیم چرا که مراسم اربعین نشان دهنده عزت و عظمت شیعه و دوستداران اباعبدالله الحسین ( ع ) در جهان است.

وی در پایان با اشاره به تشدید کنترل حمل و نقل برای ایمنی سفر زائران اربعین ادامه داد: طرح های تشویقی همچون اعطا لاستیک با نرخ دولتی و  برند معتبر برای ناوگان فعال به ازای هر ۳ صورت وضعیت و ۳۰۰۰ کیلومتر کارکرد هم برای رانندگان و صاحبان شرکتهای حمل و نقل مسافر در نظر گرفته شده است.​مشخصات:
نظرات: *