پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​ تاکید بر رعایت ایمنی کار دستگاههای خدمات رسان حین حفاری حریم راه های استان

تاریخ انتشار: 1398/05/13

 مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی بر رعایت ایمنی کار دستگاههای اجرایی خدمات رسان حین حفاری حریم راه های استان تاکید کرد.

 به گزارش روابط عمومی، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در جلسه هماهنگی فعالیت های عمرانی دستگاههای اجرایی و هماهنگی و اتخاذ تصمیمات مناسب و اخذ مجوز های لازم در حوزه حریم راه که در سالن جلسات معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری استان برگزار شده بود، بر حفظ کامل موارد ایمنی  و آشکار سازی دستگاههای اجرایی استان اقدام کننده نسبت به حفاری در حریم محورهای مواصلاتی تاکید کرد.

ارسلان شکری با اشاره به رعایت حفاری در انتهای حریم راهها بر رعایت کامل مفاد مجوز ها در انتهای حریم راهها برابر مجوز صادره و نیز به حالت اولیه برگرداندن حفاریها، مرتب و منظم سازی ناحیه حفاری از موانع، حفظ بخشندگی راهها و ایمن سازی و رفع موانع به ویژه موانع صلب از ناحیه موسوم به ناحیه عاری از مانع حریم رهها و رفع هرگونه خسارت احتمالی به جاده را بسیار ضروری و الزامی دانست.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان عنوان کرد: شایسته است سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری پیش از آغاز عملیات عمرانی جهت جلوگیری از خسارتهای احتمالی بدون فوت وقت موارد مربوط به مناطق باستانی و میراث فرهنگی را به اطلاع دستگاههای مربوطه برسانند.​مشخصات:
نظرات: *