پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی خبر داد :


اشتغال زایی ۵۶ نفری در بخش حمل و نقل جاده ای مسافر، در سال جاری

تاریخ انتشار: 1398/04/15

 مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی اشتغال زایی ۵۶ نفری در بخش حمل و نقل جاده ای مسافر استان، در سال جاری خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با اعلام این خبر گفت: در حال حاضر بیش از 4200 نفر بعنوان راننده در بخش حمل و نقل جاده ای مسافر فعالیت دارند که از این تعداد 56 نفر در سال جاری به مجموع کل رانندگان مسافری استان افزوده شده است.

ارسلان شکری گفت: ناوگان حمل و نقل مسافر استان یکی از امن ترین ناوگانهای حمل و نقل مسافر در سطح کشور است و بازرسین و کارشناسان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی همواره لزوم رعایت قوانین و مقررات ایمنی این وسایط نقلیه را در دستور کار خود قرار داده اند بطوریکه متخلفین بصورت جدی و بی اغماض جهت رسیدگی و صدور حکم به کمیسیون های ماه ۱۱ و ۱۲ معرفی میشوند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: طبق مصوبه از ابتدای امسال کرایه وسایط نقلیه حمل و نقل مسافر اعم از اتوبوس، مینی بوس و سوارینسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته ۲۰ درصد افزایش داشته است که البته صاحبان شرکتها و موسسات حمل و نقل مسافر و نیز رانندگان موظف به رعایت این نرخ بوده و در ازای این افزایش می بایست در تکریم هر چه بیشتر مسافرین بکوشند و مسافران هم در صورت بروز هر گونه شکایت و مشکلی مراتب را به سامانه ۱۴۱ جهت رسیدگی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اطلاع دهند.

 این مقام مسئول گفت: هم اکنون ۶۶۲ اتوبوس ، ۹۲۲ مینی بوس و ۱۱۸۲ سواری در استان آذربایجان غربی وظیفه جابجایی مسافرین را در استان آذربایجان غربی بر عهده دارند که این مقدار وسایط نقلیه در آینده و بر حسب تقاضا و احساس نیاز قابل افزایش خواهد بود.​مشخصات:
نظرات: *