پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​در آستانه سال نو و آغاز سفرهای نوروزی انجام گرفت :


خط کشی ۵۲۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی آذربایجان غربی تاکنون

تاریخ انتشار: 1397/12/19

 معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت : از آغاز عملیات اجرایی طرح نوروزی تاکنون در ۵۲۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان عملیات خط کشی انجام گرفته است .

به گزارش روابط عمومی , معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت : طرح خط کشی محورهای مواصلاتی استان با اولویت خط کشی محورهای منتهی به نقاط گردشگری و پایانه های مرزی از ۱۲ اسفند ماه سال جاری آغاز شده است و تاکنون ۵۲۰ کیلومتر از محورها خط کشی شده و عملیات خط کشی با توجه به شرایط آب و هوایی همچنان ادامه خواهد داشت .

بصیر صادق پور افزود : طی سال جاری خط کشی محورهای مواصلاتی استان با اعتبار هفت میلیارد و دویست میلیون تومان انجام میشود که این اعتبار صرف خط کشی محورهای اصلی, فرعی و روستایی شده است .

صادق پور از جمله محورهای خط کشی شده در طرح نوروزی به محورهای ارومیه - مهاباد ، ارومیه - سلماس , ارومیه - سرو ، نقده - پیرانشهر - سردشت ، میاندوآب - مهاباد ، مرز تمرچین , میاندوآب - ملکان و بوکان - سقز اشاره کرد و افزود: خط مشی محورهای منتهی به پایانه های مرزی هم در این طرح قرار دارند و در برخی محورهای دیگر نیز با فراهم شدن شرایط آب و هوایی خط کشی تا پایان سال انجام خواهد گرفت .​مشخصات:
نظرات: *