پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​با حضور مشاور ریاست سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در امور ایثاگران


تجلیل از همکاران فرزند شهید و همکاران جانباز شاغل آذربایجان غربی

تاریخ انتشار: 1398/01/20

با حضور مشاور محترم ریاست سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در امور ایثارگران از همکاران فرزند شهید و همکاران جانباز شاغل تجلیل شد.

برنامه تجلیل از همکاران فرزند شهید و همکاران جانباز شاغل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با حضور مشاور ریاست سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، مدیرکل، مشاور مدیرکل در امور ایثارگران و جمعی از مسئولان اداره کل و با حضور در شهرستان های مختلف محل سکونت این خانواده ایثارگران استان انجام شد.

رحیمیان، مشاور ریاست سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در امور ایثارگران در دیدار با خانواده و همکاران ایثارگر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گفت: باید توجه داشته باشیم که فرهنگ ایثار، تفکر ایثار و شیوه و سیره ایثار منحصر به زمان جنگ و دفاع مقدس نیست و فرهنگ ایثار باید در تمامی بخش ها ترویج شود، امروز ایران برای اینکه به جایگاه شایسته خود دستی یابد و حضور تداوم پیدا کند، نیاز به ایثار و توسعه فرهنگی دارد.

وی همکاران سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای را دارای روحیه خدمت، جهاد و ایثار دانست و یادآور شد: تجربه بشری به ویژه در مذهب شیعه نشان داده است که هرگاه روحیه و فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه جاری بوده پیروزی و موفقیت از آن اجتماع شده است.

این مقام مسئول ا اشاره به اینکه جامعه مقتدر و طیبه لاجرم به نمادهای قهرمانانه خود احترام می گذارد و ملکف به ادای دین به آن ها است، بیان کرد: انتقال مفاهیم معنوی و رشادت های انسانی به نسل های آینده باید از طریق تعقیب وصیت شهدا و امام شهدا امورد توجه قرار گیرد.مشخصات:
نظرات: *