پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​با حضور در دفتر مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی :


تقدیر مدیرکل دفتر فن آوری اطلاعات و ارتباطات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از عملکرد خوب و کسب رتبه اول کشور سامانه های مرکز مدیریت راههای این اداره کل

تاریخ انتشار: 1398/06/12

 مدیر کل دفتر فن آوری اطلاعات و ارتباطات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با حضور در دفتر مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از عملکرد خوب و کسب رتبه اول کشور سامانه های مرکز مدیریت راههای این اداره کل تقدیر کرد.

 به گزارش روابط عمومی ، در نشستی با حضور مدیر کل دفتر فن آوری اطلاعات و ارتباطات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور ، مدیر کل ، معاون حمل و نقل ، معاون فنی و نظارت ، رئیس اداره حمل و نقل مسافر و کارشناسان اداره فن آوری اطلاعات و ارتباطات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی سامانه های مختلف حوزه فن آوری اطلاعات و سامانه های هوشمند این اداره کل مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 مدیر کل دفتر فن آوری اطلاعات و ارتباطات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور در این نشست گفت : دفتر فن‌آوري اطلاعات و ارتباطات همواره تلاش كرده است تا با بهره‌گيري از آخرين دستاوردهاي علمي و تكنولوژي‌هاي نوين در حوزه حمل و نقل جاده‌اي همگام با پيشرفت‌هاي كشورهاي توسعه‌يافته گام بردارد و تا حد زيادي در اين زمينه به موفقيت‌هايي دست يافته به طوريكه در حال حاضر پروژه‌هاي مهمي از جمله در زمينه شناسايي ناوگان و رانندگان، ترددشماري، نظارت و كنترل ناوگان عمومي، مديريت ماشين‌آلات راهداري، بازارگاه‌هاي حمل و نقل، سامانه توزيع سوخت براساس پيمايش و در سطح ملي در كشور در دست اجرا است.

 حسین متولی خاطرنشان كرد: پاسخگويي به مطالبات ارباب‌رجوع و تلاش در راستاي حفظ حقوق شهروندان و دستيابي به آمار و اطلاعات مورد نياز كاربران جاده‌اي از جمله مهم‌ترين اولويت‌هاي كاري اين دفتر به شمار مي‌رود.

 مدیر دفتر فن آوری اطلاعات و ارتباطات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور از تلاشهای مدیر کل و پرسنل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در بحث هوشمند سازی محورهای مواصلاتی استان و کسب رتبه مرکز مدیریت راههای این اداره کل در کشور تقدیر کرد و ابراز امیدواری نمود این روند ادامه پیدا کند.

 مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی هم در این جلسه بر اهمیت فن آوری اطلاعات در توسعه و زیرساخت های آن با توجه به سرعت پیشرفتهای تکنولوژی و اهمیت یکپارچه کردن مدیریت اطلاعات و حمل و نقل بین المللی و داخلی در استان تاکید کرد.

 ارسلان شکری بر ادامه روند هوشمند سازی محورهای مواصلاتی استان اشاره نمود و افزود : هوشمند سازی جاده ها میتواند نقش بسزایی در تقلیل تصادفات جاده ای داشته باشد.​مشخصات:
نظرات: *