پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​تاکید بر سرعت بخشی پروژه ساخت سالن مسافری پایانه مرزی سرو

تاریخ انتشار: 1398/05/24

 در جلسه بررسی اقدامات پایانی پروژه ساخت سالن مسافری پایانه مرزی سرو بر تسریع عملیات عمرانی و بهره برداری آن در کمترین زمان، تاکید شد.

 به گزارش روابط عمومی ، در جلسه ای که با حضور مدیر کل دفتر فنی و امور پیمانها سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور و مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی و نمایندگان پیمانکار و مشاور پروژه احداث سالن مسافری پایانه مرزی سرو در محل سالن جلسات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان برگزار شد، ضمن بررسی مسایل فنی و ریالی بر تسریع عملیات تکمیل این پروژه تاکید شد.

 بابک طالبی مدیرکل دفتر فنی و امور پیمانهای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با اشاره به اهمیت پایانه مرزی سرو به عنوان یکی از پایانه های مرزی مهم ایران و ترکیه در تردد کالا و مسافر و نقش آن در مراودات تجاری خواستار تسریع در تکمیل پروژه احداث سالن مسافری این پایانه جهت آسایش و راحتی مسافرین شد.

 ارسلان شکری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی نیز در این جلسه با یادآوری تاکید ریاست سازمان راهداری و حمل و نقل جاده کشور و استاندار آذربایجان غربی برای تکمیل احداث سالن مسافری پایانه مرزی سرو گفت:  با عنایت به اینکه عملیات ساخت و تکمیل این پروژه به استان تفویض شده و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کارفرمای پروژه انتخاب شده، ضروری است پیمانکار جهت اتمام سریع پروژه اهتمام ویژه ای داشته باشد.

وی یادآور شد:: این پروژه هم اکنون با پیشرفت فیزیکی نزدیک به ۸۸ درصد جزو الویت ترین و مهمترین پروژه های استان است که با تکمیل آن شاهد تردد روان و راحت تر مسافرین گرامی خواهیم بود.​مشخصات:
نظرات: *