پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​تاکید بر تسریع رفع مشکلات معارضی فاز دوم پروژه های عمرانی پایانه مرزی رازی خوی

تاریخ انتشار: 1398/05/22

 مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی بر تسریع رفع مشکلات معارضین برای اجرای فاز دوم ساخت پروژه های عمرانی پایانه مرزی رازی خوی تاکید کرد.

 به گزارش روابط عمومی ،جلسه بررسی مسایل و مشکلات موجود ( رفع معارضین ملکی ) در راستای اجرای فاز دوم ساخت پایانه مرزی رازی خوی با حضور فرماندار خوی، دادستان خوی ، مدیرکل و معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی و سایر مسئولین محلی برگزار شد.

 در این جلسه مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت پایانه مرزی رازی خوی و نقش این پایانه در تردد مسافرین و لزوم تامین آسایش و رفاه مسافرین متردد از این پایانه مرزی، خواستار تسریع در رفع معارضین ملکی و تعیین و تکلیف آنها برای تسریع در اجرای فاز دوم پروژه های عمرانی آن شد.

 گفتنی است در این جلسه فرماندار و دادستان شهرستان خوی نیز اعلام آمادگی کردند تا با تمام توان همکاری های لازم را در روند رفع موانع اجرایی فاز دوم پروژه احداث پایانه مرزی رازی خوی بخصوص تسهیل حل مشکل معارضین ملکی انجام دهند تا عملیات اجرایی فاز دوم این پایانه مرزی با سرعت پیشرفت نماید.​مشخصات:
نظرات: *