پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی عنوان کرد :


اجرای طرحهای سخت افزاری و نرم افزاری ایمن سازی ۷۳ مدارس درحاشیه راههای استان آذربایجان غربی

تاریخ انتشار: 1398/05/06

 مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت طرحهای سخت افزاری و نرم افزاری ایمن سازی در ۷۳ مدارس حاشیه راهها استان اجرا شده است.

 به گزارش روابط عمومی ، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با اعلام خبر فوق افزود : طرحهای نرم افزاری ایمن سازی مدارس حاشیه جاده های استان شامل : آموزش ، برنامه های فرهنگی و اعطای اقلام و نوشت افزار حاوی پیام های ایمنی با اعتبار ۸۰۰ میلیون ریال و در سطح ۴۰ مدرسه از مدارس حاشیه راههای استان اجرا شده است.

 ارسلان شکری گفت : اقدامات سخت افزاری نیز شامل نصب علائم و تابلوهای ایمنی عمودی و افقی ، شیار لرزاننده عرضی و ... با اعتبار بالغ بر دو میلیارد ریال در ۱۸ مدرسه و نیز خط کشی با اعتبار نزدیک به دو میلیارد ریال در ۱۵ مدرسه از مدارس حاشیه راههای استان اجرا گردیده است.

 شکری همچنین به حضور کارشناسان اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در روستاها به منظور طرح ایمن سازی ادوات کشاورزی و وانت بارها و ایمن سازی راکبین موتورسیکلت اشاره کرد و افزود : تا کنون طرح ایمن سازی ادوات کشاورزی در ۶ روستا ، وانت بار در ۸ روستا و ایمن سازی راکبین موتورسیکلت در ۱۵ روستای استان اجرا شده است که البته این روستاها جزو پر تردد ترین این وسایط نقلیه بودند و امید است با تامین و افزایش اعتبارات این طرحها در روستاهای بیشتری اجرا شود.​مشخصات:
نظرات: *