پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​بازدید معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از پایانه مرزی تمرچین شهرستان پیرانشهر

تاریخ انتشار: 1398/04/27

 معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از پایانه مرزی تمرچین شهرستان پیرانشهر در همسایگی کشور عراق بازدید کرد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی، مقصد روز سوم سفر معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای پایانه مرزی تمرچین شهرستان پیرانشهر در همسایگی کشور عراق بود.

 مهران قربانی طی این بازدید در جریان چگونگی تردد مسافرین و وسایط نقلیه از این پایانه مرزی قرار گرفت.

 وی ضمن تاکید بر ساماندهی و زیباسازی ورودی پایانه مرزی تمرچین بر جلوگیری از ازدحام و ترافیک خودرو ها در مقابل ورودی پایانه تاکید کرد.

 معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با اشاره به رویکرد ممیزی در پایانه های مرزی بر توجه به نظم و چیدمان و مسایل زیبایی منظر در محوطه و سالن های مسافری مبادی ورودی و خروجی کشور تاکید و پایانه مرزی تمرچین را یکی از پایانه های مهم کشور عنوان کرد و افزود: برخی مواقع روزمرگی در انجام امور جاری پایانه های مرزی ممکن است مانع از دیده شدن برخی ایرادات غیر محسوس باشد که ضروری است با دقت بیشتر و مشاوره لازم در این گونه امور، نسبت به رفع آنها در اسرع وقت اقدام نمود.

 قربانی همچنین به حجم بالای تردد کامیون های سوختی از پایانه مرزی تمرچین اشاره کرد و گفت : لازم است برای جلوگیری از حوادث ناگوار امنیت تردد این ناوگان فراهم و سیستم های اطفای حریق همواره در پایانه مجهز و آماده باشند.​مشخصات:
نظرات: *