پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در دومین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان با موضوع بررسی روند توسعه شهرستان نقده عنوان کرد :


آغاز بهسازی و آسفالت ۳۲ کیلومتر از محورهای های مواصلاتی شهرستان نقده در سال جاری

تاریخ انتشار: 1398/04/02

 مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در دومین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان با موضوع بررسی روند توسعه شهرستان نقده از آغاز بهسازی و آسفالت ۳۲ کیلومتر از محورهای مواصلاتی شهرستان نقده در سال جاری خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی ، در این جلسه مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با اشاره به ‌بهسازی و آسفالت ۳۲ کیلومتر از محورهای مواصلاتی شهرستان نقده در سال جاری گفت: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان برای اجرای نهضت آسفالت و‌ ساماندهی و ایمن سازی تقاطع حیدر آباد نقده به صورت امانی و‌ پیمانی در صورت تامین اعتبار و اجرای آسفالت از منابع استانی آمادگی کامل را دارد.

 ارسلان شکری گفت : لکه گیری و روکش آسفالت محور محمدیار  - نقده ، بهسازی و روکش آسفالت و نیز تعریض و بهسازی محور نقده - اشنویه از مهمترین پروژه های راهداری در دست اجرای شهرستان نقده است.

شکری به برنامه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی برای ایمن سازی محورهای مواصلاتی شهرستان نقده اشاره کرد و افزود: در کنار این طرح، خط کشی محورهای ارتباطی وحذف نقاط پر تصادف جاده های این شهرستان در دستور کار قرار دارد که حذف سه نقطه پر تصادف دوآب ، پیچ عبرت و قارنا از جمله این نقاط در محور نقده - پیرانشهر را شامل می شود.

 این مقام مسئول در پایان به آغاز نهضت آسفالت راههای روستایی استان  با رویکرد حداکثر برخورداری با کمترین حجم عملیات و هزینه و با اولویت محورهای آنتنی و آمادگی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در این خصوص اشاره نمود و گفت: امید است در آینده ای نزدیک شاهد تحول شگرف در بهسازی راههای روستایی باشیم.​مشخصات:
نظرات: *