پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی عنوان کرد :


تردد بالغ بر دو میلیون وسیله نقلیه در محورهای مواصلاتی استان طی تعطیلات عید فطر

تاریخ انتشار: 1398/03/19

 مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از تردد بالغ بر دو میلیون انواع وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی استان طی تعطیلات  عید فطر سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با اعلام خبر فوق افزود : در این مدت بیشترین نوع وسیله نقلیه متردد در محورهای مواصلاتی استان را سواری - وانت با نزدیک به یک میلیون و نهصد هزار وسیله شامل میشد که از این تعداد بیشترین تردد  در محور مهاباد - ارومیه ( رشکان - ارومیه ) و کمترین تردد  در محور پلدشت - مرگنلر  بود.

 ارسلان شکری گفت : در ایام تعطیلات عید فطر اتوبوس کمترین وسیله نقلیه متردد در محورهای مواصلاتی استان بود که طبق آمار مرکز مدیریت راههای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی این وسیله نقلیه بیشترین تردد را در محور ارومیه - سلماس ( از سمت ارومیه ) و کمترین تردد را در محور ارومیه - اشنویه ( از سمت ارومیه ) داشته است.

 شکری با اشاره به سرعت متوسط وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی در این ایام گفت : سرعت متوسط تردد وسایل نقلیه ۷۵ کیلومتر بر ساعت ثبت شده است که  بیشترین سرعت ثبت شده در محور ارومیه - مهاباد با ۹۵ کیلومتر بر ساعت و کمترین سرعت نیز در محور ماکو - سه راهی ایواوغلی با ۲۸ کیلومتر بر ساعت بود.

 این مقام مسئول در پایان گفت : بیشترین تخلفات وسایل نقلیه در این مدت  تخلفات مربوط به  عدم رعایت فاصله قانونی  و بیشترین محوری که در آن تخلفات انجام شد، محور سقز - بوکان  است.​مشخصات:
نظرات: *