پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی عنوان کرد :


آمادگی کامل ناوگان حمل و نقل جاده ای استان برای خلق حماسه ای دیگر از خدمت

تاریخ انتشار: 1398/03/02

 مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از  آمادگی کامل ناوگان حمل و نقل جاده ای استان برای خلق حماسه ای دیگر از خدمت در جابجایی کالاهای اساسی کشور و تامین مایحتاج زندگی مردم خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی ، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در نشست شرکتهای حمل و نقل داخلی کالا با محوریت حمل کالاهای اساسی از بنادر جنوبی با قدردانی از معاونت حمل و نقل و اداره کالا در بحث تلاش برای پیگیری حمل کالاهای اساسی از بنادر جنوب گفت:  بحث حمل و نقل کالاهای اساسی یک بحث مهم و به روز کشورمان است و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تمام تلاش خود را همچون گذشته انجام خواهد داد تا در این مبحث نیز به نیکی و سربلندی در خاطره ها یاد شود .

 ارسلان شکری افزود : از هر شرکت حمل و نقل حداقل یک خودرو برای اعزام به بنادر جنوبی برای حمل کالاهای اساسی درخواست گردیده و حتما از شرکتهایی که فعالیت اساسی در این خصوص دارند مشوق های تشویقی و حمایتی و خدماتی بر اساس نظر حاکمیت اعمال خواهد شد .

 وی ادامه داد : شرکتها و کانون های حمل و نقل جاده ای استان جهت تامین کالاهای اساسی ۱۰۰ دستگاه کامیون را با دولت برنامه ریزی کرده اند که با توجه به همکاری شرکت های حمل و نقل جاده ای استان و حس مسئولیت آنان پیش بینی می شود بیشتر از این برنامه ریزی عملیاتی شود .

 شکری با اشاره به شرایط حساس کشور افزود : همه ما کشور و مردم مان را دوست داریم و باید اولویتمان خدمت به کشورمان و اقتصاد آن باشد.

 معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان نیز در این نشست ضمن اشاره و تاکید بر نقش آفرینی بیشتر و بهتر شرکتهای حمل و نقل در اعزام کامیون به بنادر جنوبی و انتقال کالاهای اساسی به استان گفت : انتظار میرود از هر شرکت حداقل یک خودرو در طی روز جاری و ایام پیش رو اعزام شود.

 فروغ فاریابی افزود : این حرکت ، یک حرکت ملی است و اکنون همه ما بخصوص شرکتهای حمل و نقلی و رانندگان سربازان خط مقدم جنگ اقتصادی هستند و با همت و تلاش تمامی عزیزان حتما در این جبهه و جنگ نیز مثل همیشه پیروز و سربلند خواهیم شد.​مشخصات:
نظرات: *