پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در مراسم تجلیل از رابطین روابط عمومی شهرستانهای این اداره کل :


روابط عمومی هنر هشتم، مغز متفکر و گوش و چشم سازمان ها است.

تاریخ انتشار: 1398/02/26

 مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در مراسم تجلیل از رابطین روابط عمومی شهرستانهای این اداره کل گفت : روابط عمومی به عنوان هنر هشتم و مغز متفکر دستگاهها و گوش و چشم سازمان محسوب میشود .

 به گزارش روابط عمومی ، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در جلسه که به مناسبت هفته روابط عمومی و ارتباطات با حضور رابطین روابط عمومی شهرستانهای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در محل سالن جلسات این اداره کل تشکیل یافته بود گفت : راهداری و حمل و نقل از مهمترین زیرساختهای توسعه کشور محسوب میشود و علی رغم مشکلات ایجاد شده توسط ایادی کفر هم اکنون ما صف اول خدمت و جابجایی و تامین کالاهای اساسی مردم قرار داریم و انعکاس این زحمات برای افزایش امید به زندگی در جامعه برعهده روابط عمومی است.

ارسلان شکری افزود : راه و حمل و نقل دو مقوله وابسته به هم هستند که مردم جهت آسایش و رفع نیازها  بطور مستقیم یا غیر مستقیم به این دو مقوله وابسته  هستند و در حوزه کاری مجموعه راهداری و حمل و نقل جاده ای ما در هر دو عرصه شاهد تلاش بزرگمردانی هستیم که بصورت شبانه روزی جهت رفاه مردم میکوشند و مردم باید از این تلاشها و جان فشانی ها از طریق اطلاع رسانی دقیق و روابط عمومی آگاه شوند.

شکری گفت : منظور از روابط عمومی فقط گرفتن عکس و نصب بنر همچون گذشته نیست بلکه روابط عمومی به عنوان هنر هشتم مغز متفکر دستگاهها و گوش و چشم سازمان  و زیربنای یک بنای پویا و سیستماتیک محسوب می شود و روابط عمومی امروز کانالی برای انعکاس و بازتاب خدمات مجموعه راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و در خط مقدم آن است .

 گفتنی است در پایان این جلسه با اهدای جوایز و لوح یادبود از زحمات رابطین روابط عمومی شهرستانهای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی تقدیر بعمل آمد .​مشخصات:
نظرات: *