پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی عنوان کرد :


افزایش تناژ حمل شده و تعداد سفر انجام یافته سیمان در یکسال گذشته

تاریخ انتشار: 1398/02/14

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت : تناژ حمل شده و تعداد سفر انجام یافته سیمان در سال ۹۷ نسبت به سال ۹۶ افزایش داشته است .

 به گزارش روابط عمومی ، معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با اعلام خبر فوق افزود : تناژ حمل سیمان در سال ۹۶ بالغ بر ۳ میلیون تن بوده است که این مقدار با افزایش ۴ درصدی در سال ۹۷ به بیش از سه میلیون و صد و بیست هزار تن رسید .

 فروغ فاریابی گفت : همچنین در یکسال گذشته بیش از ۱۸۹ هزار سفر برای حمل سیمان انجام شده است که در مقایسه با مدت زمان قبل  ۳  درصد افزایش دارد .

 فاریابی در خصوص به وضعیت توزیع لاستیک در استان افزود : تعداد لاستیک های توزیعی قبل از راه اندازی سامانه توزیع لاستیک نزدیک به ۵۸۰۰ حلقه بود  و با راه اندازی سامانه توزیع لاستیک تا پایان اسفند ۹۷  مقدار ۱۸۴۰۲ حلقه لاستیک بین رانندگان وسایط نقلیه توزیع شد که این نشان دهنده  مجموع توزیع ۲۴ هزار حلقه لاستیک  در سال ۹۷  در  استان آذربایجان غربی می باشد .

 این مقام مسئول در پایان گفت : تا پایان اسفند ۹۷ تعداد رانندگان فعال باری  استان بالغ بر ۲۵ هزار نفر بود که  نسبت به سال ۹۶ حکایت از ۵ درصد رشد داشته و نشان از سهم ۵ درصدی استان درخصوص  نسبت به کل کشور دارد .​مشخصات:
نظرات: *