پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

استمرار امدادرسانی ماشین الات راهداری اذربایجان غربی در مناطق سیل زده ایلام


​بازدید مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در معیت استاندار آذربایجان غربی از مناطق سیل زده استان ایلام

تاریخ انتشار: 1398/01/25

 درحالیکه امدادرسانی ماشین الات راهداری اذربایجان غربی در مناطق سیل زده ایلام استمرار دارد، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در معیت استاندار آذربایجان غربی از مناطق سیل زده استان ایلام بازدید و در جریان آسیب های وارده و نیازهای سیل زدگان قرار گرفت .

 به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در این بازدید که هیتی متشکل از استاندار، کل راهداری و حمل و نقل جاده ای، جانشین فرمانده سپاه شهدا، مدیر بنیاد مسکن روستایی، رئیس مدیریت بحران آذربایجان غربی و شهردار ارومیه را شامل می شد بازدید از مناطق سیل زده شهر ماژین از توابع شهرستان دره شهر استان ایلام و روستاهای آسیب دیده از سیل این شهر به همراه استاندار استان ایلام انجام شد .

 استاندار آذربایجان غربی در این دیدار ضمن اعلام ابراز همدردی مردم استان آذربایجان غربی با سیل زدگان ایلام اظهار کرد : مردم آذربایجان غربی از روزهای اولیه وقوع سیل کمک های خود را به سیل زدگان ارسال و اقلام و تجهیزات و ماشین آلات امدادی آذربایجان غربی به سمت ایلام اعزام شدند و با نیازسنجی های انجام شده طی بازدید امروز در روزهای آینده کمک های بیشتری نیز ارسال خواهد شد.

 مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی نیز در این بازدید گفت: تاکنون این اداره کل تعداد ۵ دستگاه ماشین آلات سنگین شامل یک دستگاه بولدوزر ، یک دستگاه گریدر و سه دستگاه کامیون جهت امداد به مناطق سیل زده استان ایلام اعزام کرده است و راهداران متخصص نیز به همراه این ماشین الان عملیات راهداری و امدادرسانی را انجام می دهند.

شکری افزود: همچنین یک دستگاه پل سی متری با عرض ۵/۵ متر  از طرف اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی به ایلام  ارسال شده است که توسط سه دستگاه کفی تا فردا ظهر به ایلام خواهد رسید.

 گفتنی است شهر ماژین از شهرهای شهرستان دره شهر استان ایلام در کنار کبیر کوه و رود سیمره واقع شده است.​مشخصات:
نظرات: *