پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​اعزام ۱۷ دستگاه ماشین الات سنگین و سبک و ۲۵ نفر نیروی انسانی ماهر برای کمک رسانی به مناطق سیل زده

تاریخ انتشار: 1398/01/17

 مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای اذربایجان غربی از اعزام ۱۷ دستگاه ماشین الات سنگین و سبک و ۲۵ نفر نیروی انسانی ماهر برای کمک رسانی به مناطق سیل زده دلفان نوراباد خبر داد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای اذربایجان غربی با اعلام این خبر گفت: با تعیین‌ این استان بعنوان معین برای شهرستان دلفان نوراباد، کاروان ماشین الات این اداره کل متشکل از ۱۷ دستگاه ماشین الات سنگین و سبک و ۲۵ نفر نیروی انسانی ماهر برای کمک رسانی به منطقه سیل زده اعزام‌و مستقر شدند.

ارسلان شکری افزود: ماشین آلات اعزامی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای آذربایجان غربی جهت کمک به سیل زدگان شهرستان نورآباد دلفان شامل 2دستگاه بلدوزر ،2دستگاه گریدر ،3دستگاه کامیون، 2دستگاه تانکر اب وسوخت ،3دستگاه وانت پیکاب، یک دستگاه بیل مکانیکی، 2دستگاه تریلی و2دستگاه لودر همراه 5دستگاه تریلی کمرشکن استیجاری و بیش از 25 نفر نیروی انسانی ماهر و فنی است.

وی یاداورشد: راهداران اذربایجان غربی توام با طرح زمستانی نسبت به اجرای طرح‌نوروزی اقدام و‌در دل این طرح آمادگی برای جلوگیری از خطرات احتمال بروز سیل بر اثر بارش ها را در دستور کار داشتند ‌وبه خوبی آن را به مرحله انجام رساندند و در کنار تمام این برنامه ها خدمت رسانی به سیل زدگان در سایر نقاط کشور را نیز اولویت کاری و وظیفه خود می دانند.

این مقام مسول از ارسال ۴۰ تخته پتو برای سیل زدگان لرستان‌توسط خانواده راهداری و حمل و نقل جاده ای اذربایجان غربی خبر داد و گفت: از سویی دیگر تامین ناوگان‌مورد نیاز به صورت رایگان و با تخفیف های ویژه برای تمامی گروههایی که محموله ها ‌‌و‌اقلام مورد نیاز مناطق سیل زده را جمع آوری و ارسال می کنند، از دیگر کمک های این اداره کل برای هموطنان سیل زده را شامل می شود.​مشخصات:
نظرات: *