پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​دیدار نوروزی مجموعه راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه

تاریخ انتشار: 1398/01/10

به مناسبت سال نو مجموعه راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه دیدار کردند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه در این دیدار با قدردانی از تلاش های بخش راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گفت: حضور این نیروهای خدوم در چشم مردم شاید قابل رویت نباشد اما این عزیزان ایثارگران گمنامی هستند که رفت و آمد راحت، امنیت تردد در جاده ها، معیضت، اقتصاد و مایحتاج به پشتوانگی آنان تامین بوده و در اختیار مردم قرار دارد.

حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی ادامه داد: امیدواریم در سایه این تلاش های شبانه روزی و همت مجموعه راهداری و حمل و نقل جاده ای شاهد بهبود بیش از پیش وضعیت جاده ها و ترددهای امن در محورهای مواصلاتی استان باشیم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی نیز در این دیدار با تشریح وضعیت راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گفت: طرح های مختلف نوروزی و زمستانی به صور پیوسته و مستمر با همت فعالان این مجموعه در حال انجام است و در طرح نوروزی سال جاری نزدیک به یک هزار خط کشی، اختصاص 3 هزار تن آسفالت سرد برای چاله پرکنی، تعیین گشت های تلفیقی با پلیش راه، آماده باش کامل راهداران و 520 دستگاه ماشین آلات در سراسر استان انجام شده است.

ارسلان شکری با اشاره به خدمات دهی شبانه روزی در پایانه های مرزی بازرگان، سرو و تمرچین و فعالیت تا ترخیص آخرین مسافر در پایانه های مرزی پلدشت و رازی عنوان کرد: در این ایام بیش از3500  دستگاه انواع وسیله نقلیه عمومی مسافربری با  4200 نفر راننده حمل و نقل مسافران نوروزی را عهده دار هستند.

وی اضافه کرد: مرکز مدیریت راهها نیز بعنوان یکی از ابزارهای مهم و هوشمند حمل و نقل جاده ای به صورت شبانه روزی وضعیت ترافیکی، جوی و ترددهای وسایل نقلیه در محورهای ارتباطی را کنترل و مدیریت کرده و با شماره 141 اطلاعات مورد نیاز را در اختیار مسافران عازم جاده ها قرار می دهد.​ مشخصات:
نظرات: *