پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​کلنگ زنی پروژه تعریض و ارتقا به راه اصلی محور اشنویه -ارومیه و بهسازی محور اشنویه -نقده

تاریخ انتشار: 1397/11/25

 با حضور سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی، نماینده مردم نقده و اشنویه در مجلس شورای اسلامی ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی و جمعی از مسئولین محلی پروژه تعریض و ارتقا به راه اصلی محور اشنویه -ارومیه و بهسازی محور اشنویه -نقده کلنگ زنی شد .

 به گزارش روابط عمومی، سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی در مراسم کلنگ زنی پروژه تعریض و ارتقا به راه اصلی محور اشنویه -ارومیه و بهسازی محور اشنویه -نقده گفت : یکی از برنامه های مهم دولت افزایش شاخص های برخورداری جمعیت شهری و روستایی از خدمات زیربنایی است .

آرامون افزود: در همین راستا و در عمل به فرامین مقام معظم رهبری و افزایش ظرفیت ترانزیت کالاها از طریق مرزهای زمینی در استان و نیز کاهش آمار حوادث رانندگی در جاده های مواصلاتی استان ، بهسازی و ارتقا درجه کیفی راههای استان بویژه جاده های منتهی به مرزها بطور جدی در دستور کار قرار دارد.

 نماینده مردم اشنویه و نقده در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم گفت : این پروژه ها آرمان بزرگی برای مردم نقده است و نقش بسزایی در محرومیت زدایی و افزایش مراودات و رفت و آمد مردم منطقه با مرکز استان و سایر شهرستانهای همجوار خواهد داشت .

 عبدالکریم حسین زاده افزود : امید است با تامین بودجه این پروژه در موعد مقرر و همکاری تمام دستگاههای اجرایی شاهد اجرای این پروژه ها در کمتر از زمان پیشبینی شده باشیم .

 مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی نیز ضمن معرفی پروژه های کلنگ زنی محور های مواصلاتی شهرستان اشنویه گفت :  تعریض محور ارتباطی اشنویه به ارومیه حد فاصل کیلومتر ۳۰ تا ۵۰  بطول ۲۰ کیلومتر با اعتبار بیش از ۱۶۱ میلیارد ریال در مدت زمان ۲۴ ماه شمسی و عملیات تعریض محور نقده به اشنویه  حد فاصل کیلومتر ۶ تا ۱۶ بطول ۱۰ کیلومتر با اعتبار افزون بر ۴۲ میلیارد ریال در مدت زمان ۱۸ ماه شمسی انجام خواهد شد .

 ارسلان شکری افزود : بهسازی و تعریض محورهای مواصلاتی بخصوص محورهای مواصلاتی منتهی به شهرها و پایانه های مرزی نقش بسزایی در امنیت و ایمنی ترانزیت و حمل و نقل جاده ای خواهد داشت که این امر جزو اهداف و برنامه های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور است .​مشخصات:
نظرات: *