پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی :


برف روبی و بازگشایی ۱۶۰ راه روستایی در استان

تاریخ انتشار: 1397/11/11

 مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت : در اثر بارندگی های اخیر ۲۷۳ راه روستایی در سطح استان بسته شده بود که با همت و تلاش راهداران تا کنون راه روستایی ۱۶۰ روستا بازگشایی شده است .

 به گزارش روابط عمومی، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با اشاره به بارشهای اخیر در سطح استان و بسته شدن ۲۷۳ راه روستایی افزود:با همت شبانه روزی راهداران در سرتاسر استان هم اینک راه روستایی ۱۶۰ روستا بازگشایی شده و تلاش برای بازگشایی ۱۱۳ راه روستایی دیگر با جدیت ادامه دارد و به زودی راه این روستاها نیز بازگشایی می شود.

 ارسلان شکری افزود :در حال حاضر بیشترین راههای روستایی مسدود شده  در شهرستان چالدران با ۵۰ روستای بسته و بعد از آن در شهرستان سلماس با ۲۴ و پیرانشهر با ۱۵ راه روستایی بسته است .

 شکری ادامه داد همچنین ۶ روستا در تکاب ، ۵ روستا در ماکو ، ۱۰ روستا در ارومیه و ۳ روستا در چایپاره فعلا مسدود هستند .

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت : با تلاش شبانه روزی و پیگیری های انجام شده عمده روستاهای بسته شده در ساعات آینده بازگشایی خواهد شد .

وی از رانندگان و مسافران درخواست کرد تا تمام نکات ایمنی را هنگام تردد در محورهای برفگیر استان بکار گیرند و در صورت امکان از مسافرتهای غیر ضروری اجتناب کنند و از سامانه ۱۴۱ اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای به عنوان مشاور سفر بهره جویند .​مشخصات:
نظرات: *