پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​بخش سیلوانا رکورددار بارندگی در ارومیه شد

تاریخ انتشار: 1397/11/08

راهداران راهدارخانه چهارده شهید از توابع بخش سیلوانا با بیشترین میزان بارش و با تمامی امکانات بارندگی های روز گذشته را مدیریت کردند.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای ارومیه با اشاره به باز بودن 10 ورودی شهرستان ارومیه  گفت: تردد روان درتمامی محورهای اصلی و فرعی با وجود 10 ورودی  در اولین ساعات صبح برقرار بوده و مشکلی در تردد نداشتیم و هم اکنون بازگشایی محورهای روستایی در حال اجراست.

این مقام مسئول افزود: 68 دستگاه ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین با 131 نفر راهدار در اولین ساعات پس از بارش برف راهی جاده ها شده تا قبل از تردد مردم در اولین ساعات صبح محورها را بازگشایی و با کمترین خطر احتمالی روبرو شویم.

وی با اشاره به آماده باش 7  راهدارخانه ثابت و 11 گشت راهداری در محورها جهت ارائه خدمات به مسافران و رانندگان در راه مانده ،یادآور شد: بیشترین میزان بارش طی روز گذشته پس از محور چهارده شهید ،محور سرو با 30 سانتیمتر ارتفاع برف و سپس گردنه قوشچی با 20 سانتیمتر برف گزارش شده است.

حبیب زاده در پایان سخنان خود از 650 تن نمک مصرفی طی دیروز و امروز  اشاره کرد و از مردم خواست تا در صورت سفر ضروری  اطلاعات راهها را از سامانه گویای 141 دریافت تا سفری ایمن  پیش رو داشته باشند​مشخصات:
نظرات: *