پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای پیرانشهر عنوان کرد :


برف‌روبی نزدیک به ۴ مترمکعبی در راه‌های روستایی پیرانشهر

تاریخ انتشار: 1397/11/01

 رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای پیرانشهر گفت: تا کنون ۴ میلیون متر مکعب برف روبی در راه‌های روستایی پیرانشهر انجام شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی، رییس اداره راهداری و حمل و نقل شهرستان پیرانشهر در ارتباط با آخرین آمار مربوط به برف‌روبی انجام شده در پیرانشهر گفت :  در بارش‌های اخیر در این شهرستان نزدیک به ۴ میلیون متر مکعب برف‌روبی در راه‌های روستایی پیرانشهر انجام شد و میزان برف‌روبی در  راه‌های اصلی نیز  ۹۸۸ هزار متر مکعب بوده است.

جلال محمدی با اشاره به اینکه میزان نمک‌پاشی در راههای روستایی پیرانشهر ۴۰۰ تن بوده است، افزود همچنین در این مدت ۱۱۵۰ تن ماسه و نمک در راههای اصلی این شهرستان استفاده گردیده است.

محمدی ادامه داد : با تلاش راهداران ۵۵۰  کیلومتر از راه‌های این شهرستان برف‌روبی شد که ۲۰۴ کیلومتر مربوط به برف‌روبی راه‌های اصلی و ۳۴۶ کیلومتر مربوط به راه‌های روستایی بوده است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای پیرانشهر با بیان اینکه در این برف‌روبی‌ها ۳۴ راهدار مشغول انجام وظیفه بودند، ادامه داد: این برف‌روبی‌ها توسط هشت دستگاه کمپرسی، سه دستگاه گریدر، سه دستگاه لودر و سه دستگاه بلدوزر انجام شد.​مشخصات:
نظرات: *