پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی :


برنامه ریزی برای لکه گیری و روکش آسفالت بالغ بر ۲۰ کیلومتر از جاده های شهرستان چالدران در سال آینده

تاریخ انتشار: 1397/10/26

 مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در دیدار با نماینده  مردم چالدران در مجلس شورای اسلامی و فرماندار این شهر گفت : بعد از بررسی دقیق جاده های ارتباطی استان و با برنامه ریزی های انجام شده سال آینده بالغ بر ۲۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی شهرستان چالدران عملیات لکه گیری و روکش آسفالت اجرا خواهد شد.

 به گزارش روابط عمومی ، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با حضور در فرمانداری شهرستان چالدران با نماینده این شهرستان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار چالدران دیدار کرد .

 ارسلان شکری در جریان این دیدار با اعلام اینکه با برنامه ریزی های انجام شده سال آینده بالغ بر ۳۰۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی آذربایجان غربی لکه گیری و روکش آسفالت خواهد شد افزود از این مقدار بالغ بر ۲۰ کیلومتر سهم محورهای مواصلاتی شهرستان چالدران است که از جمله محورهای مهم لکه گیری و روکش آسفالت محورهای مواصلاتی آن میتوان به محور چالدران به خوی و چالدران به چایپاره اشاره نمود .

شکری گفت با توجه به رسالت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان برای حذف ۴۴ نقطه حادثه خیز شناسایی شده در آذربایجان غربی حذف ۲ نقطه حادثه خیز در محور های مواصلاتی چالدران به نام سه راهی آیدانه و پیچ قولار در دستور کار این اداره کل قرار دارد.

گفتنی است در این دیدار نماینده مردم چالدران در  مجلس شورای اسلامی و فرماندار این شهرستان نیز با قدردانی از مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی و راهداران اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان چالدران به بیان نقطه نظرات ، دیدگاهها و پیشنهادات خود پرداختند​مشخصات:
نظرات: *