پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی خبر داد


کسب رتبه نخست مرکز مدیریت راههای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در آخرین ارزیابی عملکرد سامانه های حمل و نقل هوشمند در کشور

تاریخ انتشار: 1397/10/16

 مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از کسب رتبه نخست مرکز مدیریت راههای این اداره کل در آخرین ارزیابی عملکرد سامانه های حمل و نقل هوشمند در کشور خبر داد .

به گزارش روابط عمومی، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با اعلام این خبر گفت: این ارزیابی شامل عملکرد مجموعه این اداره کل در مدیریت پروژه های تردد شماری، ثبت تخلفات سرعت، توزین حین حرکت ( WIM )، مدیریت ناوگان امدادی، تلفن ۱۴۱، ثبت سوانح و وقایع و تابلوهای ترافیک نما و پیام متغیر ( VMS ) است .

ارسلان شکری ادامه داد: بدیهی است این ارزیابی در بسیاری از پروژه های مذکور به هماهنگی و همکاری واحدهای مختلف مرتبط من جمله اداره ماشین آلات ، اداره ایمنی و ترافیک و حمایت اداره کل در پیشبرد فعالیتهای مرکز مدیریت راههای در ارتباط با سایر دستگاههای استان مانند پلیس راه بستگی داشته است .

شکری افزود: طبق آخرین ارزیابی مراکز مدیریت راهها در سراسر کشور که در آبان ماه سال جاری انجام گرفت  مرکز مدیریت راههای استان مقام اول را کسب نمود که این رتبه از ابتدای سال جاری تا کنون و در ارزیابی های انجام شده استمرار داشته است .

 مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در پایان با اشاره به وجود ۴۰ دوربین نظارتی، ۶ تابلو VMS ، ۳۳ سامانه هوشمند ثبت تخلفات عبور و مرور در مرکز مدیریت راهها و فعالیت شبانه روزی سامانه ۱۴۱ گفت: این مرکز با تمام توان در خدمت هم استانی های عزیز است.​مشخصات:
نظرات: *