پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​رئیس اداره راهداری و حمل و نقل منطقه آزاد ماکو عنوان کرد :


برف روبی حدود ۳۹۰ کیلومتر از راههای اصلی، فرعی و روستایی این منطقه

تاریخ انتشار: 1397/10/16

 رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای منطقه آزاد ماکو از برفروبی حدود ۳۹۰ کیلومتر از راههای اصلی ، فرعی و روستایی منطقه آزاد ماکو برف روبی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای منطقه آزاد ماکو گفت : طی روزهای اخیر و ایام بارش برف حدود ۳۹۰ کیلومتر از راههای اصلی، فرعی و روستایی منطقه آزاد ماکو شامل ۲۰۰ کیلومتر از راههای اصلی و فرعی و ۱۹۰ کیلومتر از راههای روستایی برف روبی ، تیغ زنی و نمک پاشی شده است .

رحیمی ادامه داد: در این مدت حدود ۱۲۰ تن نمک برای نمک پاشی مصرف گردیده است و ۹ دستگاه خودرو راهداری شامل یک دستگاه لودر، ۴ دستگاه کمپرسی، ۲ دستگاه نمک پاش و ۲ دستگاه گریدر درگیر عملیات برف روبی بوده اند.

این مقام مسئول افزود: محورهای خوی - ماکو، ماکو - بازرگان، پلدشت  - ارس، بازرگان - آواجیق، روستاهای بخش بارون و حوزه بورالان در این مدت برف روبی و نمک پاشی شدند .

رحیمی در پایان  از مسافران درخواست کرد تا در روزهای برفی از تردد غیر ضرور در محورهای مواصلاتی خودداری کنند و در صورت ضرورت با تجهیزات و ایمنی کامل در جاده ها تردد نمایند.​مشخصات:
نظرات: *