پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان


جابجایی نزدیک به چهار میلیون و 500 هزار مسافر توسط ناوگان حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی

تاریخ انتشار: 1397/10/10

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان از جابجایی نزدیک به چهار میلیون و 500 هزار مسافر توسط ناوگان حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی خبر دادو

به گزارش روابط عمومی، معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون طبق آمار نزدیک به چهار میلیون و پانصد هزار مسافر در قالب افزون بر پانصد هزار سفر توسط  ناوگان حمل و نقل جاده ای استان جابجا شده است .

فروغ فاریابی افزود: تناژ حمل شده نیز توسط ناوگان حمل و نقل جاده ای کالای استان از ابتدای سال تاکنون بالغ بر هشت و نیم میلیون تن و بارنامه های صادره نیز نزدیک به 650 بارنامه بوده است .

وی با اشاره به وجود 670 دستگاه اتوبوس و 1200 دستگاه سواری با میانگین عمر به ترتیب 9/5 و  10/5 سال اضافه کرد: بیش از 30 هزار راننده در دو بخش مسافر و بار مشغول کار هستند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با اشاره به زیرپوشش قرار گرفتن ناوگان حمل و نقل جاده ای مسافر در سامانه سپهتن افزود: ارتقاء بهره وری حمل و نقل عمومی کشور در راستای اقتصاد مقاومتی و همچنین افزایش ایمنی و ارتقاء سطح کنترل و پایش لحظه ای عملکرد ناوگان، از اهداف اصلی استفاده از طرح سپهتن است.

این مقام مسئول در پایان گفت: سپهتن مي تواند با تشخيص كاركردهاي واقعي رانندگان تلاشگر و زحمتكش بستري براي شناسايي اين عزيزان فراهم آورد و با كنترل سرعت تردد هاي بين شهري  خطرات ناشي از تصادفات و سوانح را به شكل گسترده اي كاهش داده و نهايتا سلامتي و ايمني خود رانندگان را تضمين می کند.​مشخصات:
نظرات: *