پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیبرف روبی و نمک پاشی ۱۰۳ کیلومتر از محورهای مواصلاتی شهرستان نقده

تاریخ انتشار: 1397/10/11

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان نقده از برف روبی و نمک پاشی ۱۰۳ کیلومتر از محورهای مواصلاتی شهرستان نقده طی روزهای اخیر خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان نقده با اعلام این خبر افزود: با تلاش راهداران اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای نقد همینک  تردد روان  در کلیه راههای اصلی ،فرعی و روستایی شهرستان نقده برقرار است و مسیر بسته ای نداریم .

علی سلدوزیان گفت از شروع بارش های برف عملیات برفروبی به صورت متناوب و در چند مرحله در محورهای مواصلاتی شهرستان نقده توسط راهداران انجام گرفت که عمده محور های درگیر برف روبی  شامل  محور نقده حیدرآباد، نقده پیرانشهر، نقده محمدیار و نقده اشنویه بود.

سلدوزیان با اعلام اینکه ۱۳۰ تن شن و ماسه برای انجام عملیات برف روبی مصرف شده است، افزود: ۱۲ خودرو شامل ۶ کمپرسی ، ۲ گریدر و ۳ لودر و یک سواری همراه با ۲۶ راهدار درگیر عملیات راهداری بودند

 رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان نقده در پایان ضمن اشاره به نجات ۳ خودرو گیر افتاده توسط راهداران این اداره از رانندگان و مسافران خواهد قبل از سفر حتما از وضعیت جاده ها از طریق سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت راهها اطلاع یابند .​مشخصات:
نظرات: *