پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​به مناسبت هفته حمل و نقل، راهداری و رانندگان برگزار شد:


همایش بزرگ ارتقا ایمنی موتورسواران آذربایجان غربی با حضور مدیرکل راهداری ‌وحمل و نقل جاده ای استان

تاریخ انتشار: 1397/10/01

 به مناسبت هفته حمل و نقل، راهداری و رانندگان همایش بزرگ ارتقا ایمنی موتورسواران آذربایجان غربی با حضور مدیرکل راهداری ‌وحمل و نقل جاده ای استان برگزار شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در این همایش که با حضور جانشین فرمانده انتظامی استان و جمعی از مسوولان شهرستانی برگزار شد، ضمن تبریک هفته راهداری ‌وحمل و نقل جاده ای گفت: ایمنی یکی از اصلی ترین برنامه های این سازمان است و موضوع ارتقا آن در راهها همواره پیگیری می شود تا نتیجه مطلوب که همانا کاهش تصادفات و تلفات جاده ای است به ثمر برسد.

ارسلان شکری با اشاره به اجرای طرح های هوشمندسازی ترددهای جاده ای ادامه داد: این امر می تواند بعنوان یک اهرم بازدارنده از تخلفات منجر به حادثه تاثیربسزایی در حفظ جان مترددین جاده ای داشته باشد.

وی با بیان اینکه طرح رفع نقاط حادثه خیز در دستور است، ادامه داد: در حال حاضر اصلاح ۱۴ نقطه مرحله در کارگروه ایمنی قرار دارد و  در کنار آن عملیات آشکارسازی این نقاط و طرح های ایمنی کاربران نیز پیگیری می شود.

این مقام مسول با اشاره به زیرنویسش قراردادن تمام ۳۰۰مدرسه حاشیه راههای آذربایجان غربی در قالب اجرای طرح ایمنی اظهار کرد: امسال ۱۵باب از این مدارس به صورت فیزیکی ایمنی می شود و دانش اموزان ۴۰باب مدرسه دیگر نیز در قالب طرح های نرم افزاری و به صورت آموزشی ایمن خواهند شد.

جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان غربی هم در ادامه این مراسم فرهنگ سازی قانونمند و آموزش را در بحث ایمنی ترددهای جاده ای بسیار حایز اهمیت دانست و اضافه کرد: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در این خصوص اقدامات سازنده ای دارد و مشارکت بیشتر و‌بهتر همه دستگاههای مسول در بحث ایمنی در تنظیم رفتار و فرهنگ راکبین موتورسواران نمود پیدا خواهد کرد.​مشخصات:
نظرات: *