پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه


​حمل و نقل زیربنای اقتصاد پویا و موفق است

تاریخ انتشار: 1397/09/30

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه در بخشی از خطبه های نماز جمعه این هفته که جمعی از خانواده راهداری و حمل و نقل جاده استان  نیز حضور داشتند، با اشاره به ۲۶ آذرماه روز حمل و نقل، ابراز داشت: هر کاری که انجام می‌دهیم، اگر بخاطر خدا و خدمت به بنده باشد، عبادت و در جای خود ارزشمند و الهی است. فردی که برای کسب روزی حلال کار می‌کند، فعالیتش عبادت است.

حجت الاسلام قریشی تاکید کرد: بدون تردید مساله رانندگی بخصوص رانندگان ناوگان حمل و نقل جاده‌ای کاری است که عبادت محسوب می‌شود چراکه دوری از خانه و خانواده و هرنوع مشقت را به جان می‌خرند.

وی، گفت: تمام فعالیت‌های اقتصادی در کشور بر مبنای رانندگی است و بدون خدمت خالصانه رانندگان نمی‌توان شاهد رشد اقتصادی بود.

امام جمعه ارومیه، با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در هفته اخیر مبنی بر خدمت صادقانه مدیران و لزوم توجه به اوضاع مردم، عنوان کرد: این امری است که باید مورد توجه تمام مسئولان در هر رده باشد.

در پایان این آیین عابدی و‌سیاسی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه با جمعی از خانواده راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی دیدار کرد.​مشخصات:
نظرات: *