پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​اضافه شدن 11 دستگاه گشت سیار برای اولین بار به ناوگان راهداری شهرستان ارومیه

تاریخ انتشار: 1397/09/06

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ارومیه از اضافه شدن 11 دستگاه گشت سیار برای اولین بار به ناوگان راهداری این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی صادق حبیب زاده در نشست آمادگی راهداری زمستانی ضمن بیان گزارش مبسوطی از ویژگی ها و مشکلات راههای ارتباطی ،آمادگی راهداران،حضور و نظارت مستمر و فعالانه در محورها تاکید کرد.

وی در خصوص تمهیدات زمستانی برای سال جاری اظهار کرد: طرح راهداری زمستانی از 15 آذر تا 15 فروردین ادامه دارد که 131 نفر راهدار آماده خدمات رسانی در این طرح مهم هستند.

رئیس اداره با اشاره به فعالیت 68 دستگاه ماشین آلات سنگین،نیمه سنگین و سبک  در طرح مذکور بیان کرد: 7 باب راهدارخانه ثابت مورد عملیات مرمت و آماده سازی قرار گرفته و تمامی تجهیزات لازم از جمله سیستم گرمایشی برای اسکان موقت مسافرین جاده ای و در راه ماندگان احتمالی فراهم آمده است.

حبیب زاده افزود: 12 هزار تن مخلوط ماسه و نمک برای راهداری زمستانی امسال تهیه و در تمامی راهدارخانه ها توزیع   و ذخیره شده است.

این مقام مسئول درباره تغییرات برنامه های راهداری زمستانی امسال شهرستان ارومیه نسبت به سال گذشته تصریح کرد: برای امسال بازنگری تابلو علائم، مسیرنماها و آب چکان  پلها و اصلاح شیب ها بمنظور هدایت آبهای سطحی قبل از شروع فصل سرما انجام شده است.

همچنین اضافه شدن 11 دستگاه گشت سیار برای اولین بار به ناوگان راهداری شهرستان ارومیه یکی از اقدامات شاخص این حوزه بوده است.

وی  باتوجه به میزان سفرهای شش ماهه دوم سال و تعداد کاربران تصریح کرد: توجه به اطلاعیه های سامانه 141 نقش بسیار برجسته ای در ایجاد سفر ایمن و جلوگیری از انسداد محورها و نیز آگاهی دادن به کابران جاده ای ایفا می کند.​ مشخصات:
نظرات: *