پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​آغاز عملیات تعریض محور روستای مغانجوق به زودی

تاریخ انتشار: 1397/07/26

به زودی عملیات اجرایی تعریض و چهار خطه کردن خروجی روستای مغانجوق تا ابتدای تقاطع غیر همسطح محور سلماس _ خوی، با تخصیص اعتباری بالغ بر 40 میلیارد ریال آغاز می شود.

 به گزارش روابط عمومی ؛ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان آذربایجان غربی در بازدید از محورهای ارتباطی شهرستان سلماس با اعلام این خبر گفت: براساس برنامه ریزی های انجام شده و پیگیری های نماینده شهرستان سلماس در مجلس شورای اسلامی، عملیات اجرایی تعریض و چهار خطه کردن خروجی روستای مغانجوق تا ابتدای تقاطع غیر همسطح محور سلماس _ خوی به طول 2.3 کیلومتر در آینده نزدیک آغاز می شود.

ارسلان شکری ضمن دیدار با نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی گفت : اجرای این پروژه به دلیل موقعیت استراتژیک حمل و نقل شهرستان سلماس یک امر ضروری است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان آذربایجان غربی افزود : با بهره برداری از این محور شاهد کاهش چشمگیر بار ترافیکی منطقه و افزایش سطح ایمنی در محور سلماس _ خوی خواهیم بود.

شکری ادامه داد : عملیات اجرایی روکش آسفالت محور اصلی مواصلاتی سلماس _ تازه شهر نیز بطول 4 کیلومتر با تخصیص اعتباری بالغ بر 15 میلیارد ریال بزودی آغاز خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به ضرورت تخصیص اعتبارات مناسب جهت نگه‌داری و ایمن‌سازی راه‌های خطر پذیر استان افزود: برای ایمن سازی مناطق حادثه خیز این شهرستان نیز اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال تخصیص داده شده است.

وی گفت : روکش آسفالت محورهای روستایی این شهرستان نیز با تلاشهای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در حال پیگیری است و به زودی عملیاتی خواهد شد.

نماینده مردم شهرستان سلماس نیز در این دیدار از توجه ویژه مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به بحث ایمن‌سازی محورها قدردانی کرد و گفت: در راستای بالا بردن ضریب ایمنی در جاده ها و پایین آوردن سوانح رانندگی از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد و جهت اخذ بودجه پروژه های راهداری شهرستان به صورت مستمر در تلاش است.​مشخصات:
نظرات: *