پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​در جریان سفر یک روزه معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت راه و شهرسازی و مدیر کل دفتر بودجه وزارت راه و شهرسازی


اختصاص​ نزدیک به ۳۶۵میلیارد ریال اعتبار برای نگهداری راههای شهرستانهای میاندوآب، شاهین دژ و تکاب

تاریخ انتشار: 1397/07/22

 به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی ،معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی و مدیر کل دفتر بودجه وزارت راه و شهرسازی ، به همراه نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی و مدیران کل راه و شهرسازی و راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از پروژه های راهداری و راهسازی حوزه استحفاظی شهرستانهای میاندوآب ، شاهین دژ و تکاب بازدید کردند

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در این بازدید گفت برای پروژه های نگهداری راههای سه شهرستان میاندوآب ، شاهین دژ و تکاب در حدود ۳۶۵ میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته است.

 وی گفت لکه گیری و روکش آسفالت کمربندی شمالی میاندوآب با حدود دو و نیم کیلومتر حجم عملیات به اتمام رسیده است و کمربندی جنوبی میاندوآب نیز در مرحله مناقصه برای شروع عملیات لکه گیری و روکش آسفالت قرار دارد.

شکری ادامه داد عملیات روکش آسفالت محور شاهین دژ - بوکان نیز با حجم عملیاتی حدود پنج و نیم کیلومتر به پایان رسیده  و در محور تکاب - تخت سلیمان - دندی نیز  در  یک قطعه به طول هشت کیلومتر حدود ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در قطعه دیگر این محور به طول تقریبا ۱۶ کیلومتر آماده مناقصه برای انجام ساماندهی ، بهسازی و روکش آسفالت میباشد.

ارسلان شکری چالش اصلی پروژه های راهداری را کمبود و عدم تخصیص کافی قیر عنوان کرد و گفت امید است با رفع این مشکل شاهد پیشرفت بیشتر پروژه های راهداری در استان باشیم.

در ادامه این بازدید همچنین پروژه های راهسازی سه شهرستان یاد شده شامل دو دستگاه تونل در حال احداث در محور شاهین دژ - تکاب مورد بازدید قرار گرفت و درخصوص مسایل و مشکلات پروژه های راهداری و راهسازی این شهرستانها بحث و گفتگو و تبادل نظر شد.مشخصات:
نظرات: *