پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی:


76 کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان لکه گیری و آسفالت شد

تاریخ انتشار: 1397/07/17

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از لکه گیری و آسفالت 76 کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با اعلام این خبر گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون حدود 76 کیلومتر از راههای مواصلاتی استان لکه گیری و آسفالت شده است.

ارسلان شکری اعتبار ابلاغ شده برای انجام این عملیات را حدود 306 هزار میلیون ریال عنوان کرد و افزود:  محورهای ارومیه اشنویه، خوی ایواوغلی، اشنویه پیرانشهر، سردشت پیرانشهر و بوکان شاهین دژ از مهمترین محورهایی است که در شش ماهه نخست امسال عملیات لکه گیری و روکش آسفالت در آنها انجام گرفته است.

وی به لکه گیری و آسفالت محورهای روستایی نیز اشاره کرد و گفت: محور روستایی الیاس آباد با سه و نیم کیلومتر و محور چهارده شهید راژان زیوه با سه کیلومتر در ارومیه و محور روستایی کلشان در سلماس با شش کیلومتر از مهمترین محورهای روستایی است که در این مدت روکش آسفالت گردیده اند.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با اشاره به وظیفه و رسالت این اداره کل بر حفظ و نگهداری راههای مواصلاتی استان اظهار امیدواری کرد با تخصیص اعتبارات لازم شاهد لکه گیری و روکش آسفالت در تمام مناطق مورد نیاز محورهای مواصلاتی استان  بر حسب اولویت باشیم.​مشخصات:
نظرات: *