پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​در بازدید مدیرکل دفتر فنی و امور پیمانهای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور از پایانه مرزی رازی عنوان شد:


پیشرفت 96 درصدی فاز اول توسعه پایانه مرزی رازی

تاریخ انتشار: 1397/07/07

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی، مدیرکل دفتر فنی و امور پیمانهای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور به همراه معاون فنی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از روند پیشرفت پروژه های عمرانی فاز اول پایانه مرزی رازی بازدید کرد.

معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در این بازدید با اعلام خبر فوق گفت: فاز اول پایانه مرزی رازی با 81 میلیارد ریال اعتبار و با 96 درصد پیشرفت فیزیکی و نیز حدود 95 درصد پیشرفت ریالی در حال اجرا است.

وی با شرح مختصری از عملیات اجرا شده در مورد فاز نخست عملیات اجرایی پایانه مرزی رازی گفت: عملیات ساماندهی و بهسازی رودخانه قطور به طول 600 متر، احداث پل ارتباطی بطول 35 متر، آماده سازی محوطه سایت اجباری به مساحت 30 هزار متر مربع و اجرای دیوار محیطی و تثبیت تراشه از مهمترین اقدامات این فاز است.

رحمانی از پیشرفت ۱۰۰ درصدی عملیات خاکی مربوط به کوه بری ، عملیات تخریب و حمل نخاله ، احداث راه دسترسی پایانه از ورودی سایت اجباری تا صفر مرزی، فنس کشی راه دسترسی مسافرین، آماده سازی محوطه، اجرای عملیات ریپ رپ کرانه چپ و راست رودخانه، اجرای شمع و سر شمع ها، انتقال لوله های پلی اتیلن منبع آب موجود پایانه در فاز اول پروژه پایانه مرزی رازی خبر داد و گفت: امید است بزودی با پیشرفت سایر عملیاتهای عمرانی شاهد افتتاح فاز نخست این پایانه باشیم.

 گفتنی است در این بازدید بابک طالبی مدیرکل دفتر فنی و امور پیمانهای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور ضمن بررسی روند پیشرفت پروژه های عمرانی فاز اول و استماع نظرات، دیدگاهها و مشکلات پیمانکاران و کارشناسان پروژه دستورات لازم را برای بهبود کار صادر کردند.​مشخصات:
نظرات: *