پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​استمرار فعالیت رانندگان بخش حمل و نقل کالای استان بدون مشکل

تاریخ انتشار: 1397/07/08

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از استمرار فعالیت رانندگان باری استان و حمل و نقل کالاهای مورد نیاز مردم بدون هیچ مشکل و خللی خبر داد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در جلسه شورای راه و شهرسازی و حمل و نقل با اعلام این خبر گفت: مباحث مطروحه در خصوص مشکلات فعالیت ناوگان حمل و نقل جاده ای کالا در استان به هیچ وجه حرکت های اعتصابی نبوده به صورت یک مشکل صنفی در جهت تحقق برخی مطالبات با هدف روانسازی روند فعالیت مطرح شد و خللی در روند جابجایی کالاهای مورد نیاز مردم بوجود نیاورده است.

ارسلان شکری با اشاره به اقدامات انجام شده در جهت تحقق مطالبات رانندگان بخش کالای استان اظهار کرد: وزارت راه و شهرسازی همگام با سایر وزارتخانه ها اقدامات سازنده ای در این راستا انجام داد.

وی یادآور شد: در حال حاضر درخواست رانندگان در خصوص مشکلات بیمه ای و سهم کارفرمایی، بیمه تکمیلی رانندگان، افزایش ضریب بازنشستگی از ۱/۲ به ۱/۵ درصد و افزایش نرخ ۲۰ درصدی کرایه ها عملیاتی شده است.

 این مقام مسئول اعلام بار و توزیع عادلانه بار را یکی از مهمترین مطالبات محقق شده رانندگان عنوان کرد و گفت: این سیستم در پایانه های بار مستقر شده و به زودی به امکانات مکانیزه اعلام بار در جهت جلوگیری از هرنوع خللی در جریان کار نیز مجهز خواهند شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از توزیع لاستیک بین رانندگان فعال بخش حمل و نقل جاده ای کالای استان نیز خبر داد و افزود: کارایی کمیسیون های ماده ۱۱و ۱۲ نیز با هدف ممانعت از ایجاد خلل در رسیدن کالاهای مورد نیاز مردم تشدید شده و با اقدامات انجام شده و نظارت های صورت گرفته هیچ مشکلی در راههای استان وجود ندارد و در صورت نیاز امکان حرکت کاروانی همراه با اسکورت پلیس راه برای ناوگان حمل و نقل کالا نیز فراهم است.​مشخصات:
نظرات: *