پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی :


تعداد رانندگان فعال در بخش حمل و نقل جاده ای استان 5 درصد افزایش داشته است

تاریخ انتشار: 1397/07/11

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با اعلام این خبر گفت: در شش ماهه نخست سال جاری شاهد رشد 5 درصدی رانندگان فعال در بخش حمل و نقل جاده ای استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته بوده ایم.

ارسلان شکری تعداد رانندگان فعال تا پایان شهریور امسال را بیش از 32 میلیون و 500 نفر در سطح استان عنوان کرد و افزود: این تعداد 5 درصد رانندگان کل کشور را شامل می شود.

وی تعداد ناوگان باری فعال را نیز تا پایان نیمه اول سال جاری حدود 15 هزار دستگاه برشمرد و یادآور شد: این تعداد نسبت به مدت مشابه سال قبل یک درصد رشد را نشان می دهد و هچنین نشان از اختصاص 5.4 درصد از کل ناوگان باری کشور  به آذربایجان غربی دارد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی متوسط عمر ناوگان حمل و نقل جاده ای استان را شانزده و نیم سال عنوان کرد و گفت: با توجه به متوسط عمر ناوگان حمل و نقل در کشور حکایت از این دارد که ناوگان حمل و نقل آذربایجان غربی نیم سال جوان تر از ناوگان کشوری است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی به عزم جدی دولت و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور برای حل مشکلات صنفی رانندگان اشاره کرد و گفت با سعه صدر و شکیبایی رانندگان گرامی و تلاش مسئولین تمامی مشکلات قابل حل و پیگیری است و نباید این مشکلات به ابزاری برای دشمن برای ضربه زدن به کشور و میهن عزیزمان تبدیل شود.​مشخصات:
نظرات: *