پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​نصب علائم ایمنی هوشمند برای اولین بار در سطح جاده ها

تاریخ انتشار: 1397/06/20

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ارومیه ازایمن سازی محورها در قالب نصب  بازتاب های هشداردهنده  هوشمند در محورهای شهرستان ارومیه خبر داد.

صادق حبیب زاده با اعلام این خبر گفت: محور اصلی ارومیه-مهاباد برای اولین بار در سطح استان با نصب بیش از 1200 عدد بازتاب هشداردهنده هوشمند در محل دماغه ها و بردیده ها  به منظور آشکار سازی نقاط حادثه خیز در زمان تاریکی شب ایمن سازی شد.

وی در ادامه فعالیت راهداران در محور ارومیه-مهاباد تصریح کرد: نصب 20 عدد میله ترافیکی ،2 عدد ضربه گیر و نیز نصب چراغهای چشمک زن احتیاط گوشه دیگری از عملیات انجام یافته محور فوق طی ماه جاری است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ارومیه با اشاره به اتمام فصل کاری  و نزدیک بودن شروع راهداری زمستانی ،افزود: راهداران با تمام جدیت مشغول عملیات گوناگون در اکثر محورهای  اصلی ،فرعی و روستایی هستند.

حبیب زاده در بخش دیگری از سخنان خود  از احداث ابنیه فنی در محور روستایی بردوک کوران خبر داد و گفت: احداث پل دومتری روستای کوران بعنوان راه ارتباطی  روستای بردوک به کوران  و هم چنین احداث آبنمای پل بردوک از پروژه هایی است که طی هفته آتی آغاز و پیش بینی می شود تا یک ماه آینده به بهره برداری برسد.

این مقام مسئول، علف چینی پل امامزاده و پاکسازی این محور به طول 3 کیلومتر ، برچیدن تابلوهای تبلیغاتی غیرمجاز  در محور امامزاده و رنگ آمیزی 7 مورد سرعت گیر پلاستیکی  در محورارومیه-اشنویه ، آسفالت تراشی سه راهی سلوک تا سه راهی دربند به طول 3 کیلومتر و هم چنین آسفالت محور چهارده شهید به سمت سه راهی سلوک  به طول دو و نیم کیلومتر را از اقدامات بارز دیگر در حوزه راهداری ارومیه برشمرد.

وی در پایان به برخورداری 74 درصدی خانوار بخش صومای برادوست از راه آسفالت اشاره کرد  و گفت:با اجرای 5 پروژه در بخش فوق که شامل ریزش برداری روستای حسن آباد،بهسازی پل آبنمای روستای براسپی،مرمت و بازسازی پل آبنمای دره خورخوره،لایروبی رودخانه روستای بردیان،شستشوی بستر راه روستایی بردیان و اسکندیان و نیز جایگزینی 4 عدد لوله در راه روستای کوران جهت هدایت آبهای سطحی  ،است که امید است شاهد توسعه و پیشرفت بیش از پیش در این مناطق باشیم.

 ​مشخصات:
نظرات: *