پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​نشست تخصصی و صمیمی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با فعالان بخش حمل و نقل شهرستان خوی

تاریخ انتشار: 1397/06/17

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با فعالان بخش حمل و نقل شهرستان خوی دیدار و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنان را قرار گرفت.

ارسلان شکری در این نشست با ارائه گزارشی از عملکرد بخش حمل و نقل جاده ای کالا و ترانزیت در آذربایجان غربی گفت: سالانه بیش از ۱۱ میلیون تن کالا، نزدیک به ۸ میلیون مسافر توسط ناوگان حمل و نقل جاده ای استان جابجا شده و حدود ۴ میلیون مسافر از پایانه های مرزی استان تردد دارند که از اهمیت این استان در بخش حمل و نقل داخلی و بین المللی حکایت دارد.

وی ادامه داد: در حال حاضر نزدیک ۳۰ هزار نفر راننده در بخش حمل و نقل جاده ای استان و ۱۷ هزار دستگاه در بخش باری ۴ هزار دستگاه در بخش مسافری در استان فعالیت دارند که رفع موانع فعالیت آنان و تلاش در جهت فراهم شدن شرایط کار سهل و مناسب در دستور کار قرار دارد.

وی با بیان اینکه خانواده حمل و نقل یکی از بزرگترین مجموعه های خدمت رسانی در کشور به شمار می رود، یادآور شد: این بخش دربردارنده تمامی فعالیت های اقتصادی است.

این مقام مسئول در خصوص مسائل و مشکلات اعلان بار اذعان کرد: اعلان بار از مطالبات مهم رانندگان در کنار افزایش نرخ کرایه های حمل و نقلی، تامین لاستیک و قطعات مورد نیاز بود که خوشبختانه تحقق یافته است.

وی تعامل، همکاری، هم فکری دو سویه را رمز رفع مشکلات و دستیابی به توسعه در بخش عنوان کرد.

در ادامه این نشست درخصوص بهینه سازی امور و کیفی سازی خدمات و راهکارهای جلوگیری از نارضایتی صاحبان کالا، شرکت های حمل و نقلی و رانندگی بحث و تبادل نظر شد.​مشخصات:
نظرات: *