پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​بازدید معاون عمرانی استاندار و مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از پل گلستانه

تاریخ انتشار: 1397/06/12

معاون عمرانی استاندار و مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از روند ساخت پل گلستانه بازدید کردند.

درجریان بازدید معاون عمرانی استاندار و مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از مراحل ساخت پل گلستانه بر سرعت بخشی به روند احداث این پل تاکید شد.

پیمان آرامون در این بازدید با بیان اینکه برای ساخت پل گلستانه یک میلیارد و 200 میلیون تومان اعتبار اختصاص یافته است، گفت: وقوع بلایای طبیعی امری غیرقابل پیش بینی است و تنها باید تلاش شود تا آمادگی لازم برای مقابله با آسیب های این حوادث افزایش یابد.

وی یادآور شد: با تدابیر به موقع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در حال حاضر تردد از محل پل ها توسط سازه های فلزی تعبیه شده توسط این مجموعه در کمتر از یک هفته بعد از وقوع سیل برقرار است و شهروندان عزیز مشکلی در این خصوص ندارند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی نیز در این بازدید از بهره برداری کامل پل جدید گلستانه تا دی ماه سال جاری خبر داد و اظهار کرد: برای احداث این پل به طول 3 دهنه 18 متری در عمق بستر رودخانه  28 عدد شمع کوبی به عمق 10 متری که یکی از زمان برترین عملیات در ساخت پل به شمار می رود، به اتمام رسیده و با تکمیل عرشه پل امکان عبور خودروها از دیماه سال جاری فراهم خواهد شد.​مشخصات:
نظرات: *