پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی


مراجعه بالغ بر 15 هزار دستگاه وسیله نقلیه سنگین به مراکز معاینه فنی استان

تاریخ انتشار: 1397/06/12

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از مراجعه حدود پانزده هزار و پانصد وسیله نقلیه سنگین به مراکز معاینه معایه فنی وسایل نقلیه سنگین استان در چهار ماهه نخست امسال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با اعلام خبر فوق گفت : از ابتدای سال جاری تا پایان تیرماه امسال بالغ بر 15 هزار دستگاه وسیله نقلیه سنگین به این مراکز مراجعه کردند که از این تعداد مراجعه تعداد 13 هزار و 700 وسیله نقلیه سنگین از مراکز معاینه فنی تست قبولی گرفته اند و نزدیک به 1800 دستگاه وسیله نقلیه سنگین نیز از تست فنی این مراکز رد شده اند.

ارسلان شکری افزود: بیشترین مراجعه برای تست وسایل نقلیه سنگین در شهرستان ارومیه با نزدیک به 5500 دستگاه بوده است که از این تعداد 5080 مورد در تست فنی قبول و هفتاد مورد در این تست رد شده است.

وی با تاکید بر اهمیت انجام تست های فنی کلیه وسایل نقلیه شامل سنگین و سواری ادامه داد: عملکرد نامناسب سیستم ترمز، دود زا بودن وسیله نقلیه و آج لاستیک ها بیشتریت دلایل ردی های ناوگان در مراکز معاینه فنی را شامل می شود.​مشخصات:
نظرات: *