پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی


​لزوم صدور مجوز برای واردات لاستیک مورد نیاز ناوگان حمل و نقل جاده ای

تاریخ انتشار: 1397/06/05

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی بر لزوم صدور مجوز برای واردات لاستیک مورد نیاز ناوگان حمل و نقل جاده ای استان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی، جلسه بررسی مشکلات توزیع لاستیک در استان آذربایجان غربی با حضور  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و جمعی از مسئولین و کارشناسان این حوزه در محل سالن جلسات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان برگزار شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در این جلسه موضوع لاستیک و قطعات یدکی ناوگان حمل و نقل جاده ای را از بحث های مهم و اساسی دانست و گفت برای سهولت و امنیت حمل و نقل مسافران وکالاهای اساسی لازم است خودروهای سنگین از جمله اتوبوسها و کامیونها و تریلی ها از لاستیک مناسب و ایمنی استفاده کنند.

ارسلان شکری بر لزوم پیگیری تامین لاستیک در سطح استان و توزیع یکنواخت آن در تمام شهرستانها تاکید کرد و افزود: با توجه به اینکه لاستیک های موجود جوابگوی نیاز استان نیست لازم است مجوز مربوط به واردات لاستیک مخصوصا برای تامین نیاز خودروهای سنگین صادر گردد.

وی همچنین بحث تامین قطعات را همطراز با بحث تامین لاستیک دانست و از مسئولین مربوطه درخواست کرد که این قضیه را هم جز برنامه های خود برای جلوگیری از ایجاد مشکلات برای رانندگان قرار دهند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی ضمن انتقاد از قرار گرفتن این استان در درجه دوم توزیع لاستیک در سطح کشور گفت: با توجه به حجم ترافیک حمل و نقل و رانندگان موجود در استان باید آذربایجان غربی در درجه اول توزیع این کالای اساسی قرار گیرد.​مشخصات:
نظرات: *