پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

در مراسم رئیس جدید اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شاهین دژ عنوان شد


​اجرای عملیات روکش آسفالت محور شاهین دژ – بوکان با اعتبار 7400 میلیون ریال

تاریخ انتشار: 1397/06/03

با حضور مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی رئیس جدید اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شاهین دژ معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گفت : روکش آسفالت محور شاهین دژ بوکان به مساحت 4/5 کیلومتر و با اعتبار 7400 میلیون ریال اجرا شده است.

 ارسلان شکری افزود: توجه و اصلاح و روکش آسفالت محورهای مواصلاتی استان از اهمیت ویژه ای برای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای برخوردار است.

وی همچنین به اتمام پروژه های لکه گیری و روکش آسفالت محور شاهین دژ چیچکلو و شاهین نوروز آباد اشاره کرد و ادامه داد: برای انجام این پروژه ها از محل اعتبارات استانی 2500 هزار میلون ریال اعتبار هزینه شده است.

در ادامه جلسه حسین عباسی فرماندار شاهین دژ نیز با قدردانی از اقدامات انجام شده در بخش راهداری این شهرستان گفت: در دولت تدبیر امید شاهد توجه بیشتری نسبت به پروژه های راهداری در این شهرستان بوده ایم که امید است این روند ادامه پیدا کند..

در ادامه این جلسه پاشایی به عنوان رئیس جدید اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شاهین دژ معرفی و از خدمات صادق پور رئیس قبلی این اداره تقدیر شد.​مشخصات:
نظرات: *