پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور انجام شد:


بهره برداری از ۶۰ کیلومتر روکش آسفالت محورهای ارتباطی آذربایجان غربی به مناسبت هفته دولت

تاریخ انتشار: 1397/06/03

با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور و به مناسبت هفته دولت ۶۰ کیلومتر روکش آسفالت محورهای ارتباطی آذربایجان غربی به بهره برداری رسید.

با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور و به مناسبت هفته دولت ۶۰ کیلومتر روکش آسفالت محورهای ارتباطی آذربایجان غربی به بهره برداری رسید  که 8 محور روستایی و 15 محور بین شهری از شبکه راههای ارتباطی استان را شامل می شود.

برای بهره برداری از این میزان طرح روکش آسفالت در محورهای ارتباطی آذربایجان غربی بیش از 221 هزار میلیون ریال اعتبار  از محل اعتبارات ملی و استانی هزینه شده است که هدف آن رونق اقتصادی، سهولت در امر عبور و مرور و تردد وسائل نقلیه، ایمن سازی محور و افزایش میزان رضایت مندی اهالی منطقه، مسئولین و علی الخضوض مسافرین محترم از وضعیت راههای موجود است.

معاون پارلمانی رئیس جمهور در مراسم بهره برداری از از ۶۰ کیلومتر روکش آسفالت محورهای ارتباطی آذربایجان غربی گفت: حفظ جان هموطنان و برقراری احساس امنیت و اعتماد در بین مردم جهت انجام سفرهای ایمن و همچنین گسترش راههای امن در جهت توسعه زیرساخت های اقتصادی و رونق همه جانبه یکی از مهمترین رئیس کاری دولت به شمار می رود.

حسینعلی امیری با اشاره به جایگاه آذربایجانغربی در شبکه معابر بین شهری کشور اذعان داشت: این استان بعنوان یک هاب اقتصادی در شمال غرب کشور از اهمیت ویژه ای برخوردار است و با توجه به وجود 5 پایانه مرزی رسمی زمینی و تردد ناوگان های بین المللی و ترانزیتی باید توسعه شبکه معابر بین شهری در این منطقه بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

وی ادامه داد: ادامه داد: با تلاش های انجام شده کشور در مسیر آبادانی است و همه مردم و مسئولان باید دست به دست هم دهند تا مسیر توسعه سهل و مشکلات کشور کاهش یابد.

این مقام مسئول با بیان اینکه حذف نقاط پرحادثه و کاهش آمار تلفات جانی یکی ازدغدغه ها و اولویت های اصلی دولت است، یادآور شد: بهسازی و نوسازی ناوگان نیز در کنار بهسازی و توسعه شبکه های ارتباطی می تواند این حلقه از زنجیره توسعه را تکمیل تر نماید که در این خصوص برنامه های خوبی در دست اقدام است و امیدواریم در آینده نزدیک شاهد نتیجه مطلوب آن در تمامی بخش ها باشیم.

 

 ​مشخصات:
نظرات: *