پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​سرپرست معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی انتخاب شد.

تاریخ انتشار: 1397/05/21

با حضور رئیس هسته گزینش سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای سرپرست معاونت اداره کل راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی با حضور رئیس هسته گزینش سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، مدیر کل، معاونین و روسای ادارات شهرستانهای راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی سرپرست معاونت راهداری این اداره کل انتخاب شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با قدردانی از همکاری و تعامل روسای ادارات شهرستانها در زمان تصدی معاونت راهداری گفت: استان دارای شبکه وسیعی از حمل و نقل و ترانزیت جاده ای است که این امر اهمیت و لزوم نگهداری و ایمن سازی آن را برای سهولت و ترانزیت ایمن در استان را مشخص میکند.

شکری با تاکید بر جدیت و تلاش بیشتر در جهت ایمن سازی جاده های استان افزود: کمیته ماشین آلات نیز در جهت نظارت بر ماشین آلات راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی تشکیل شده است و وظیفه آن نظارت بر عملکرد ماشین آلات و رفع نقایص و معایب آنهاست تا در مواقع اضطرار بویژه فصول برف روبی مانع از بروز مشکل شود.

شکری از روسای ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خواست به انضباط مالی و فیزیکی مجموعه های تحت پوشش توجه ویژه ای داشته باشند و یادآور شد:  معاونت جدید در زمان تصدی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل شهرستان شاهین دژ عملکرد مناسبی در حوزه راهداری داشتند و امید است با کمک و همراهی سایر روسای ادارت این روند ادامه پیدا کند و شاهد شکوفایی و پیشرفت روز افزون تر در بخش راهداری استان باشیم.

در پایان جلسه بصیر صادق پور  با ابلاغ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی بعنوان سرپرست معاونت راهداری این اداره کل منصوب شد.​مشخصات:
نظرات: *