پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​دیدار معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و هیئت همراه با استاندار آذربایجان غربی

تاریخ انتشار: 1397/05/10

 

معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به همراه هیئتی متشکل از مدیران ستادی و استانی با استاندار آذربایجان غربی دیداد و درخصوص مسائل مختلف حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای گفتگو کرد.

 

معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در این دیدار با اشاره به اهمیت استان در زمینه حمل و نقل بین الملل و ضرورت توجه بیش از پیش به توسعه زیرساخت های این بخش عنوان کرد: خوشبختانه در حال حاضر اقدامات مناسبی در زمینه ساخت و سازهای مرزی در پایانه های مرزی ایتان شاهد هستیم که امیدواریم این امر در افزایش ترانزیت و تسهیل ترددهای مرزی تاثیرگذار باشد.

داریوش امانی ادامه داد: رایزتی های لازم درخصوص جاده ترانزیتی منتهی به پایانه مرزی بازرگان بعنوان یکی از مهمترین مرزهای زمینی کشور با سازمان مناطق آزاد اقتصادی در حال انجام است تا با سهم ۵۰ درصدی این سازمان امکان ساخت بزرگراه در ابن مسیر در سریع ترین زمان ممکن فراهم شود.

وی با اشاره به اینکه بیشتر فعالیت در حوزه حمل و نقل جاده ای توسط بخش خصوصی انجام می شود، ادامه داد: حوزه حمل و نقل، حوزه اقتصادی و اجتماعی است و ما سعی می کنیم مشکلات فعالان این بخش را حل کنیم بطوریکه امسال نسبت به تحقق مطالباتی همچون افزایش نرخ کرایه ها، بیمه تکمیلی رانندگان و ارائه لاستیک با نرخ دولتی اقدام شده است.

وی در ادامه از حمایت ها و توجه ویژه استاندار آذربایجان غربی به بخش راهدای و حمل و نقل جاده ای قدردانی کرد.

استاندار آذربایجان غربی نیز در این دیدار خواستار انجام تعهدات سازمان راهداری، حمل و نقل جاده ای کشور در استان بویژه نوسازی و توسعه راههای روستایی شد و گفت: تفاهم نامه مناسبی برای رفع نقاط پرحادثه در جاده های استان با تعیین سهم ۵۰ درصدی برای سازمان و استانداری انعقاد شده است.

محمدمهدی شهریاری اظهار کرد: نوسازی ناوگان نیز از جمله اولویت های مهم این بخش است که تاثیرات مستقیمی در گردش چرخ اقتصاد کشور دارد و باید با جدیت پیگیری و عملیاتی شود.​مشخصات:
نظرات: *