پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی خبر داد


رسیدگی به 80 پرونده تخلف شرکت های حمل و نقلی در چهار ماهه نخست امسال

تاریخ انتشار: 1397/05/06

 به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی عبدالحسین علی اکبری با اعلام این خبر گفت: در سه ماهه نخست سال جاری  هفت جلسه رسیدگی به تخلفات حمل و نقلی در این اداره کل برگزار شد که سه جلسه کمیسیون ماده 11 جهت رسیدگی به تخلفات رانندگان و چهار جلسه کمیسیون ماده 12 جهت رسیدگی به تخلفات شرکتهای حمل و نقل را شامل می شود.

وی یادآور شد: در کمیسیون ماده 11 تعداد 39 پرونده مورد بررسی قرار گرفته و برای آنها رای صادر شده است که حمل بار بدون بارنامه بیشترین تعداد تخلفات را به خود اختصاص داده است.

این مقام مسئول ادامه داد: همچنین در کمیسیون ماده 12 نیز تعداد 30 پرونده مورد بررسی قرار گرفته و برای آنها رای صادر شده است که عمده تخلفات این حوزه هم عدم حضور مدیر فنی در محل فعالیت شرکت، صدرور بارنامه خارج از حوزه شرکت، اخذ کمیسیون اضافه و سو استفاده از مدارک و کارت هوشمند رانندگان را شامل می شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با بیان اینکه برخورد با تخلفات شرکت ها و حفظ حقوق رانندگان و مسافران از جمله اهداف اصلی تشکیل جلسات این کمیسیون است، اضافه کرد: تصمیمات مأخوذه در کمیسیون مذکور برای شرکت های متخلف جریمه نقدی، تعطیلی، تعلیقی، تعطیلی یک ماهه، توبیخ کتبی و تذکر است.

علی اکبری از رانندگان و مسافران خواست هرگونه شکایت خود را از طریق سامانه های 141، شهراه، نمایندگی های مستقر در پایانه های بار و مسافر و تلفن 33379848 جهت بررسی و رسیدگی به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آذربایجان غربی اعلام کنند.​مشخصات:
نظرات: *